Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor!

Bunu paylaş:

Geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde haftada bir verdiği ücretsiz oyun sayısını 2 ye çıkaran Epic Games Store, bu hafta da aynı kampanyaya devam ediyor. Psikolojik gerilim oyunu Alan Wake ve aksiyon dolu dövüş oyunu For Honor oyun severlere ücretsiz olarak sunuluyor.

Epic Games Store bu duruma şöyle bir açıklık getirdi.

“Ebeveyn kontrol ayarı olan her oyun,( kısaca M veya PEGI-18 ratingli) ücretsiz verildiğinde genç oyuncuların da oynayabilmesi adına ekstra bir oyun daha hediye verme kararı aldık. For Honor M rate’li bir oyun ve bu Alan Wake’in de ücretsiz olacağı anlamına geliyor.”

Alan Wake, Finlandiyalı Remedy Entertainment tarafından geliştirildi. Microsoft tarafından ilk kez Xbox 360 için 14 Mayıs 2010’da, Windows için 2 Mart 2012’de yayınlanmış bir üçüncü şahıs nişancı psikolojik gerilim aksiyon oyunudur.

For Honor, Fransa asıllı Ubisoft’un alt kuruluşu Ubisoft Montreal’ın 14 Şubat 2017’de satışa sunulan üçüncü şahıs aksiyon oyunudur.

Her iki oyun, Alan Wake ve For Honor 9 Ağustos’a kadar ücretsiz. Tek yapmanız gereken Epic Games Store’a girip oyunları sepetinize eklemek. MMORPG Türkiye olarak bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Sen Ne Düşünüyorsun?

Bültenimize Üye Olmayı Unutmayın!
 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...