Marvel Future Fight Örümcek Adam: Evden Uzakta Yaması Geldi

Bunu paylaş:

Netmarble şirketinin popüler süper kahraman mobil oyunu MARVEL Future Fight  bugün yeni Örümcek Adam: Evden Uzakta güncellemesi eklendi. Güncelleme, Marvel Studios’un yaklaşmakta olan filminin temasına sahip yeni karakterler, kostümler, savaşlar ve başka iyileştirmeleri içeriyor.

Örümcek Adam, dünyayı yeni tehditlerden kurtarmak için öne çıktığı yeni, Örümcek Adam: Evden Uzakta güncellemesinde MARVEL Future Fight kötü adamları arasına üç yeni karakter katılıyor; Molten Man, Hydro-Man ve Electro.

Ayrıca Mysterio için de film temalı yeni bir kostüm geliyor. Örümcek Adam bu güncellemede, Örümcek Adam: Evden Uzakta temalı kostüm ile Gizlilik Kostümü’ne kavuşuyor. Ajanlar ayrıca Örümcek Adam 2099‘un Yepyeni, Bambaşka kostümüyle de savaşa girebilecekler.

Yeni karakter ve kostümlerin yanı sıra Örümcek Adam: Evden Uzakta temalı üç yeni bölüm, arka plan ve Efsanevi Savaş da eklendi.

Kategori-3’e yükseltilebilecek Doktor Strange için yeni nihai yetenekler eklendi. Dahası, Molten Man, Hydro-Man, Electro, Mysterio, Örümcek Adam 2099, Akbaba, Kum Adam, Gergedan, Kertenkele ve Avcı Kraven için ‘Potansiyelini Keşfetme’ özelliği açıldı.

Bu güncelleme aynı zamanda Uru Güçlendirme Sistemi’ne de yenilikler getiriyor. Ajanlar artık 6-yıldız seviyesindeki Uruları birleştirerek ‘Özel Uru’ elde edebilecek.

MARVEL Future Fight’a eklenen diğer iyileştirmeler:

  • Ajanlar artık Saha Etkinliği günlük giriş sınırlarından bağımsız olarak ‘Savaş Antrenmanı’na katılabilecek.
  • Karakter ekipmanı +15 seviyesinden itibaren kristallerle güçlendirilebilecek
  • Ajanlar Stark’ın İkmal Sandığını artık ayda bir kez alabilecek.

MARVEL Future Fight kısa süre önce dördüncü yıl dönümünü dünya çapındaki 100 milyon oyuncusuyla kutladı. Oyun, dünya çapında App Store® ve Google Play™ ‘den indirilebilir.

Daha fazla bilgi için resmi sitesine göz atabilirsiniz.

Sen Ne Düşünüyorsun?

Bültenimize Üye Olmayı Unutmayın!
 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...