Marvel Future Fight

About Marvel Future Fight
Bunu paylaş:

Kore’nin en büyük mobil oyun şirketlerinden biri olan Netmarble Monster tarafından mobil platform için geliştirilen aksiyon RPG türündeki Marvel Future Fight, 2015 yılından bu yana oyun severlerle Marvel karakterlerini bir araya getiriyor. Çıktığı günden bu yana düzenli olarak güncellenerek 176 karaktere ulaşan oyun, gösterime giren Marvel filmlerini de arkasına alarak popülaritesini korumaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde mağazalarda toplam 100 milyon indirme barajını aşan oyun kırılması güç bir başarıya daha imza attı. Youtube kanalı için de etkinlik yapan şirket 100 bin aboneye ulaştığını oyuncularıyla paylaştı.

Hayalinizdeki Takımı Kurun

Geniş karakter çeşitliliği ile istediğiniz Marvel karakterlerinden takımınızı kurabilir ve onlarla savaşabilirsiniz. Çizgi Romanlardan tanıdığınız karakterlerin kendi aralarındaki sinerjilerini oyuna yansıtın. Karakter yeteneklerinin  PC oyunlarına taş çıkaracak kalitedeki görsel efektleri, her karakterin ne kadar üzerinde çalışıldığının da bir kanıtı niteliğinde. 

Sürükleyici Hikaye Modu

Kendinizi zaman zaman bir S.H.I.E.L.D ajanı, zaman zaman bir süper kahramanın ta kendisi olarak bulabileceğiniz sürükleyici hikaye modunda karakterlerin kendi aralarındaki etkileşimlerini daha yakından gözlemleyebilir, kahramanlarımızın bu zorlu yolculuklarında yanlarında olabilirsiniz.

Efsanevi Savaş ile Filmleri Cebinizde Yaşayın

Black Panther‘den Thor‘a, Kaptan Marvel‘dan  Avengers filmlerine kadar daha bir çok Marvel filminin etkileyici savaş sahnelerini Efsanevi Savaş Modu ile oyunda dilediğiniz zaman tekrar yaşayabilirsiniz! Film zamanı gelen güncellemeler ile gelen kostümleri alarak karakterlerinizin görünüşünü filmlerdeki ile aynı tutabilirsiniz.

Karakterlerini Geliştir ve Savaşa Katıl

Karakterlerinize ekipman takıp, yeteneklerini geliştirerek diğer ajanlara meydan okuyabilir veya bir müttefiğe katılıp diğer müttefiklerle en iyisi olmak için savaşabilirsiniz.

Uzun lafın kısası kolay kolay tükenmeyen, görsel olarak sizi tatmin edecek ve uzun süre zevkle oynayacağınız zengin içerikli bir Marvel oyunu arıyorsanız Marvel Future Fight tam da sizlere göre. Oyunun web sitesine göz atıp karakterler ve oyunla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Marvel Future Fight haberlerine göz atmak için buraya tıklayınız.

Oyun Bilgileri
Oyun  Poster
 Poster
 Diller
Sen Ne Düşünüyorsun?

 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...