Rocket League Kasa Kaldırılıyor!

Bunu paylaş:

Rocket League ‘in yapımcısı Psyonix, Mayıs 2019’da Epic Games tarafından satın alınmasının ardından yaptıkları açıklama ile kasa kaldıracaklarını belirtildi. Oyun içerisinde oynadıkça kazanılan ve ücretli anahtar ile açılabilen tüm kasaları oyundan kaldırmaya karar verdiler.

Pysonix bu dedikoduları doğrular nitelikte bir açıklama yaptı ve para ile açılan tüm kasaları, yeni bir sistem ile değiştireceklerini ifade etti. Bu sistemde oyuncu dilediği eşyayı satın alabilecek. Geliştiriciler Fortnite ‘ın yaptığı değişimi örnek göstererek, bu sistem ile oyuncularımıza daha kaliteli bir oyun ve satın alma tecrübesi sunacaklarını belirtti.

Henüz bu sistemin ne zaman geleceği hakkında bir bilgimiz yok. Psyonix yalnızca bu senenin sonlarına doğru geleceğini belirtti. Ayrıca Rocket Pass Premium, DLC arabalar ve e-spor dükkanın da yeni sistem ile oyunda kalmaya devam edeceği söylendi.

Dünya çapında bir çok oyunun ve şirketin başını ağrıtan bu “loot box” problemini yaşamak istemeyenler yavaş yavaş oyunlardan kaldırıyor diyebiliriz sanırım. Peki oyuncuların sahip oldukları kasalara ne olacak ?

Haberin detaylarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sen Ne Düşünüyorsun?

Bültenimize Üye Olmayı Unutmayın!
 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...