World of Tanks Blitz

About World of Tanks Blitz
Bunu paylaş:

Gerçekçi Tank Savaşları

MMO oyununu tanklar ile oynasaydınız ne olurdu sorusunun cevabını en iyi şekilde veren oyunlardan biri şüphesiz ki World of Tanks olabilir. Wargaming’in 2010 yılında PC, ardından da konsol ve mobil platformlar için piyasaya sürdüğü World of Tanks, tam bir MMORPG olmasa da online elementleri, özelleştirme ve dinamik PVP alt yapısı ile kendine has bir tür olarak piyasada kalmaya devam ediyor. 2014 yılında World of Tanks Blitz olarak mobile, ardından da 2016’da PC’de tekrardan yerini alan seri, özellikle Blitz versiyonu ile son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor.

Ülkelere Özgü Tank Çeşitleri

World of Tanks Blitz‘in en önemli yönü tabii ki tankları. Farklı milletlere ve dönemlere ait 300’den fazla tank oyun severleri bekliyor olacak. Hepsinin farklı kategorilere ayrıldığı bu tankların artı ve eksi yönlerini iyi analiz ederek, dilediğiniz gibi özelleştirebilmeniz mümkün. Ayrıca tanklarınızı güçlendirmek, görüntülerini kozmetik olarak değiştirmek de savaş alanında size ayrı bir avantaj sağlayacaktır.

MMO türünün en iyi yönlerini alan Blitz, 7vs7 şekilde oynanan online savaşları oyunculara sunuyor. Toplamda 26 farklı haritada mücadele verdiğiniz bu oyunda farklı modları deneyebilir ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla düşmanlarınıza karşı mücadele edebilirsiniz. Tabii ki tamamen ücretsiz olarak.

Takım Oyunu

Oyun türünüze göre şekillendirebileceğiniz ekip sistemi de World of Tanks Blitz’in güçlü yönlerinden biri. Sadece saldırı veya savunma olarak değil, her türlü duruma ayak uydurabilecek şekilde Crew birliklerinizi özelleştirebilir, onları geliştirebilir ve hayalinizdeki tank ekibini kolaylıkla kurabilirsiniz.

Tabii ki online oyunların olmazsa olmazı Klan sistemi de yine Blitz’de mevcut. Kendi klanınızı kurup, arkadaşlarınızı bu klanlara davet edebilir ve diğer klanlara karşı online arenalarda mücadele edebilirsiniz.

Hem Mobil Hem PC

World of Tanks Blitz, klasik World of Tanks’e göre daha optimize, kolay anlaşılabilen ve daha hızlı biten savaşları nedeniyle ilk çıktığında mobil platformun en çok oynanan MMO oyunlarından biri olmuştu. Şimdi ise abisi World of Tanks ile birlikte PC platformunda farklı kitlelere hitap etmeye devam ediyor. Eğer MMO türünde farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, gerek telefonda gerekse PC’de denemenizi kesinlikle öneriyoruz.

Sistem Gereksinimleri
Minimum:
 • İşletim Sistemi:

  Windows 7, 8.0, 8.1, 10

 • İşlemci:

  2 GHz

 • Bellek:

  2 GB RAM

 • Ekran Kartı:

  256 MB RAM ve DirectX 9.0c  uyumluluk

 • Depolama:

  3 GB

Minimum:
 • İşletim Sistemi:

  Mac OS X 10.9 Mavericks

 • Bellek:

  2 GB RAM

 • Depolama:

  3 GB kullanılaiblir alan

Oyun  Poster
 Poster
Sen Ne Düşünüyorsun?

 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...