The Elder Scrolls Online

About The Elder Scrolls Online
Bunu paylaş:

Bethesda Softworks ve ZeniMax Online Studios işbirliği ile 2014 yılında PC, ardından da PS4 ve Xbox One için yayınlanan Elder Scrolls Online, özellikle Elder Scrolls evrenini seven ve serinin oyunlarını oynamış olan oyuncular için yegane bir MMORPG seçenek.

Elder Scrolls Online diğer MMORPG oyunlarına kıyasla hikayesi ve karakterleri ile ön plana çıkıyor. Eğer tek kişilik RPG oyunlarını seven bir oyuncuysanız, TESO bu konuda sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Tüm NPC’lerin seslendirildiği ve ara videolarla süslenmiş oyun dinamikleri ile etkileyici bir anlatımı var diyebiliriz.

Alışık Olmadığımız Irk Türleri

Tabii ki bir Elder Scrolls oyununun en güçlü yönlerinden biri de ırk ve karakterleri. Imperial, Elf, Ork, Argonian ve Khajiit gibi aşina yüzlerin yanında farklı ırklar ile oynamak da mümkün. Hepsinin kendine has pasif yetenekleri sayesinde, her yeni ırk ile oyun tekniğiniz tamamen değişebilir.

Oyunda klasik tank, hasar ve iyileştirici sınıflarını seçebilmeniz mümkün. Ancak Elder Scrolls’un asıl parladığı nokta her sınıfın ve silahın farklı yetenek ağaçlarına sahip olması. Dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz karakterinizi, kimsede olmayan yetenek kombinasyonları ile donatmak elinizde. İşin en güzel tarafı ise yine istediğiniz yeteneği kullandığınız boyunca geliştirebilmeniz. Bu sayede oyunda her türlü duruma ayak uydırmanız mümkün oluyor.

TESO da diğer MMORPG oyunlarında gördüğünüz PVE içeriklerini oyunculara sunuyor. Hikaye ve yan görevler, alan görevleri, tekli ve grupla girilebilen zindanlar ile Raid’ler bunlardan bazıları. PVP yapmayı sevenler içinse birbirinden farklı birçok oyun modunu oynayabilmeniz mümkün.

Elder Scrolls Online Gelişmeye Devam Ediyor

Oyun 2014 yılından bu yana birçok ek paket ile genişlemeye devam etti. İrili ufaklı tam 14 indirilebilir içerik ile hayatına devam eden TESO, ek paketleri ücretli olsa da tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Bir dönem oyunun kendisi de ücretliyken, zaman içerisinde oyunda sattıkları kozmetik içeriklerin yardımıyla ana oyunun ücretsiz olmasına karar verildi.

Eğer fantastik bir evrende, hikayesi ve karakterleri ile dolu bir MMORPG oyunu arıyorsanız, Elder Scrolls Online tam size göre. MMORPG Türkiye olarak tüm oyuncularımıza rahatlıkla öneriyoruz.

TESO hakkındaki haberlere göz atmak isterseniz buraya tıklayın.

Sistem Gereksinimleri
Minimum:
 • İşletim Sistemi:

  Windows 7 64-bit

 • İşlemci:

  Intel® Core i3 540 veya AMD A6-3620 veya daha iyisi

 • Bellek:

  3 GB RAM

 • Ekran Kartı:

  Direct X 11.0 uyumlu ekran kartı. 1GB RAM (NVidia GeForce 460 veya AMD Radeon 6850)

 • Depolama:

  85 GB kullanılabilir alan

Minimum:
 • İşletim Sistemi:

  OS X 10.9

 • İşlemci:

  Intel Core 2 Duo processor

 • Bellek:

  4 GB RAM

 • Ekran Kartı:

  NVidia GeForce 460 veya AMD Radeon 6850 (1GB of VRAM)

 • Depolama:

  85 GB kullanılabilir alan

Oyun Bilgileri
Oyun  Poster
 Poster
 Diller
Sen Ne Düşünüyorsun?

 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...