Black Desert Online

About Black Desert Online
Bunu paylaş:

Güney Kore’li oyun stüdyosu Pearl Abyss tarafından 2018 Mayıs ayında TR ve MENA bölgesi için Steam’de yayınlanan Black Desert, MMORPG türüne getirdiği yenilikler, dikkat çeken gerçekçi grafikleri ve dövüş sistemi ile dikkat çekiyor. Çok ucuz bir ücrete Steam’den satın alarak oynayabileceğiniz
Black Desert’a gelin biraz daha yakından bakalım.

Özgün Grafik Motoru

Black Desert‘ın en büyük artısı belki de piyasadaki en iyi görsellere sahip MMORPG oyunu olması. Kendi tasarladıkları grafik motorunu kullanan oyunda özellikle kaplama ve yansıma detayları birçok benzer türdeki oyunun üstünde. Hayalinizdeki karakteri en ince ayrıntısına kadar yaratabileceğiniz oyunda, karşılaştığınız tüm oyuncuların kendilerine özgü karakterlere sahip olduklarını göreceksiniz.

Özgürce Dövüşün

Diğer MMORPG oyunlarına göre Black Desert’ın sunduğu dövüş sistemi de yine farklı. Otomatik kitlenmeden ziyade tamamen özgürce büyü, yetenek ve silahlarınızı kullanabildiğiniz oyunun dövüş sistemi, oyuncuya tam bir özgürlük sağlıyor. Özellikle Farm yapmayı seven oyuncular için büyük avantaj sağlayan bu sistem, sadece düşmanlarınızı değil çevreye de yarattığı yıkım etkisiyle yeteneklerinizin gücünü sonuna kadar hissetmenize olanak sağlıyor.

Eğer PVP seven oyunculardansanız, Black Desert sunduğu büyük çaplı kuşatma savaşları ile klanlar arası eşi pek görülşmemiş savaşları ekrana taşıyor. Birçok MMORPG oyunundan alışkın olduğumuz PVP modlarına da sahip olan Black Desert, klanların savaşlarına getirdikleri yenilikler ile rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarıyor.

Gerçekçi Karakter Gelişimi

PVE tarafında ise Black Desert çok daha zengin içerikler sunuyor. Çiftçilik, ticaret, at yetiştiriciliği, balıkçılık, gemicilik, aşçılık dahil onlarca meslekten istediğinizi yapabilir ve dilediğiniz yolla sosyalleşerek para kazanabilirsiniz. Oyunda bulunan açık arttırma evi sayesinde de ürettiğiniz içerikleri satabilir ve geçiminizi sağlayabilirsiniz. MMORPG oyunlarını sadece karakter geliştirmek için oynamayanlara harika alternatifler bulabilmek mümkün.

Birbirinden farklı ırk ve oynanışı tamamen değiştiren sınıf seçenekleri, sürükleyici hikayesi, etkileşime yüzlerce NPC ve çok daha fazlası ile Black Desert kesinlikle piyasadaki en detaylı MMORPG’lerden biri. PC, PS4 veya Xbox One sahibi tüm oyunların rahatlıkla oynayabileceği ve sıkılması için bir hayli uğraşması gereken
bir oyun. İndirim dönemlerini takip ederek gerçekten çok ucuza elde edebileceğiniz bu oyunu MMORPG Türkiye olarak tüm MMO tutkunlarına öneriyoruz.

Black Desert Online ile ilgili haberlere göz atmak isterseniz haberler bölümüne göz atabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri
Minimum:
 • İşletim Sistemi:

  32/64 bit Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

 • İşlemci:

  Intel Core i3

 • Bellek:

  4 GB  RAM

 • Ekran Kartı:

  GTS 250 / GeForce 9800GTX Radeon HD 3870 X2

 • Depolama:

  30 GB kullanılabilir alan

Oyun  Poster
 Poster
 Diller
Sen Ne Düşünüyorsun?

 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...