Lineage 2: Revolution

About Lineage 2: Revolution
Bunu paylaş:

NCSoft ’un en köklü oyunlarından biri olan Lineage, Netmarble tarafından Lineage 2: Revolution ismi ile mobil cihazlara yayınlandığında, o zamana kadar bu büyüklükte bir oyunun mobilde oynanabileceği bilinmiyordu. İlk olarak 2016 yılında Asya, ardından da 2017 sonunda tüm dünyada yayınlanan oyun, günümüzün hala en başarılı mobil MMORPG oyunlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Mobil Ama PC Görselleri

Lineage 2: Revolution oyununun tartışmasız en güçlü olduğu konu görselleri. Unreal grafik motorunun sunduğu imkanları sonuna kadar kullanan oyunu oynarken, bir mobil oyun oynuyormuş gibi hissetmiyorsunuz. Eğer telefonunuz kaldırmıyorsa üzülmeyin, Bluestacks ile sorunsuz şekilde bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz.

Bırak Kendisi Oynasın

Lineage 2: Revolution zamanı olmayan veya iş yerindeyken de oyun oynamaya devam etmek isteyenler için harika bir özellik sunuyor. Otomatik Oynama seçeneleri ile, oyunun neredeyse tüm içeriklerini telefonunuza dokunmadan oynayabilmeniz mümkün. Bunu diğer MMORPG oyunlarında 3. Parti programlarla yaparken, burada kendiliğinden gelmesi çok büyük bir artı.

İstediğin Kişi Ol

Oyunda İnsan, Elf, Kara Elf, Cüde ve Ork ırklarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. Ork dışındaki tüm ırklar ile seçebileceğiniz sınıflar ise aynı. Yakın dövüş uzmanı olan Savaşçı, hançer veya ok ile dövüşebileceğiniz Casus ve büyüleriyle öne çıkan Mistik. Ancak Ork ırkını seçtiğinizde ise farklı üç sınıftan birini seçebileceksiniz. Hasar odaklı yetenekleri olan Akıncı, hızlı ve atik yetenekleriyle Keşiş veya hem hasar verip hem de iyileştirebilen Şaman. Özetle bu oyunda istediğiniz kişi olabilmeniz mümkün.

Zindanlarla Dolu Bir Dünya

Açık dünyasında ana hikayeyi takip ederek düşmanlara karşı mücadele ederken, aldığınız günlük ve haftalık görevlerle de seviyenizi yükseltmeye devam edebilirsiniz. Ancak oyunun asıl parladığı kısım ise zindanları. Her gün en azından bir kez uğrayabileceğiniz bu zindanlardan altın, ekipman, yardımcı eşyalar dahil birçok ödülü elde edebilir ve daha hızlı bir şekilde üst seviyelere çıkabilirsiniz. Sizi her gün oyuna çeken ve en azından bir saat geçirmenizi sağlayan harika bir içerik.

Küçük Ekranda Büyük Macera

Klan sistemi, tekil veya toplu girebileceğiniz PVP modları, binekler, yardımcı karakterler darken bir MMORPG oyunundan beklediğiniz herşeyi, hatta biraz da fazlasını sunuyor Lineage 2: Revolution. Eğer telefonunuzda da online oyun tecrübesini yaşamak istiyorsanız, MMORPG Türkiye ailesi olarak kesinlikle öneriyoruz.

Sitemizde L2R ile ilgili haberlere göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun Bilgileri
Oyun  Poster
 Poster
 Diller
Sen Ne Düşünüyorsun?

 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...