Guild Wars 2

About Guild Wars 2
Bunu paylaş:

ArenaNet ve NCSoft’un MMORPG dünyasına katmış olduğu yegane oyunlardan biridir Guild Wars 2. Her ne kadar ücretli olarak elde edilse de ücretsiz oynanmaya devam edilebilen Guild Wars 2, Word of Warcraft’ın üstünlüğüne en büyük darbeyi vuran oyunların başında gelmektedir.

Guild Wars 2 ilk oyunun PVP odaklı online dünyasını başarılı PVE elementleri ve yepyeni sınıf ve karakterle süsleyerek birçok oyuncunun ilgisini çekti. Oyunun MMORPG türüne katmış olduğu dinamik etkinlikler sistemi, klasikleşmiş görev sistemine harika bir alternatif olarak birçok benzer oyuna zaman içinde örnek oldu.

Bütün sınıfların iyileştirici olabildiği ve her silahın kendine has yeteneklerini olduğu Guild Wars 2, savaş dinamiklerine de yeni bir soluk getiriyor. Klasik Tank, Saldırı ve İyileştirici üçlemesinden sıkılmış olanların, her türlü opsiyonu deneyebilecekleri harika bir alternatif.

Eşsiz Hikaye Görevleri

GW2’nin başarılı olduğu diğer bir kısım da kişisel hikaye anlatımı. Birçok MMORPG oyununda hala görmediğimiz seslendirme tabanlı görevler, Guild Wars 2’nin ilk gününden beri oyunda yer almakta ve her ek paket ile birlikte daha da gelişmektedir.

Sadece PVE değil PVP sevenler için de GW2 birçok alternatif sunuyor. Özellikle açık alanda yapılan ve onlarca oyuncunun katılabildiği büyük savaşlar, diğer MMORPG oyunlarında pek görmediğiniz seviyede devasa savaşların ekrana gelmesini sağlıyor.

Bol Çeşitli Karakter Sınıfı

Bugüne kadar yayınlanan büyük genişleme paketleri ile toplamda 8 sınıf ve 5 ırk arasından istediğinizi seçebileceğiniz oyunda, her sınıfın sunmuş olduğu tamamen farklı oyun dinamikleri sayesinde yeni karakter açmayı sevenler için de güzel alternatifler sunuyor.

Oyun her ne kadar ücretsiz olsa da karakterini özelleştirmek, farklı bineklere sahip olmak veya ek özelliklere ulaşmak isteyenler için oyun içi ödeme opsiyonunun da bulunduğunu söyleyelim. Oyunu indirdikten sonra erişebileceğiniz mağazayı kontrol etmeyi unutmayın.

Aylık Ödeme Yok

Sadece PC platformunda oynayabildiğiniz Guild Wars 2’yi bir kerelik ödeyeceğiniz ücret sonrası tamamen ücretsiz oynamaya devam edebileceğinizi unutmayın. ArenaNet üzerinden oluşturabileceğiniz hesap sonrası, isterseniz oradan isterseniz de internet oyun anahtarı satış noktalarından oyunu elde edebilirsiniz. MMORPG Türkiye sitesi olarak tüm online oyun sevenlere öneriyoruz.

Sistem Gereksinimleri
Minimum:
 • İşlemci:

  Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2 veya daha iyisi

 • Bellek:

  4 GB

 • İşletim Sistemi:

  Windows XP Service Pack 3 veya daha iyisi

 • Ekran Kartı:

  NVIDIA GeForce 8600GT, ATI Radeon X1900, Intel HD 3000 veya daha iyisi (256MB of video RAM and shader model 3.0 veya daha iyisi)

 • Depolama:

  50 GB Boş alan

Oyun Bilgileri
Oyun  Poster
 Poster
 Diller
Sen Ne Düşünüyorsun?

 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...