About Iron Throne
Bunu paylaş:

Kore’nin en büyük oyun şirketlerinden biri olan Netmarble, mobil oyunlardaki trendlerini yayınlamaya ve geliştirmeye devam ederken Mayıs 2018’de mobil oyun severlere sunduğu MMO Strateji oyunu Iron Throne için yeniliklere de hız kesmeden devam ediyor. Fantastik bir evrende Tahtı Ele Geçirme deneyimini yaşamak nasıl olur diye merak edenler için benzersiz bir strateji oyunu!
Iron Throne farklı oyun yapılarını bir arada tutuyor. Temeli üretim, toplama, avcılık, inşa etme, boyutlarda ve açık dünyada savaşma üzerine kurulu. Bu temelleri doğru bir şekilde gerçekleştirmeye başladığınızda şehriniz de dilediğiniz gibi gelişmeye başlıyor. Oyunda ister Kasaba Modu’na girip kendinizi güvenliği sağlayan bir Lord gibi hissedin, ister kaynak toplayıp şehrinizi geliştirmeye devam edin.

Kayıp Vermeden Savaş!

Iron Throne sahip olduğu savaş sistemi ile korkusuzca savaşabilmeniz için imkan tanıyor. Diğer boyutlarla girdiğiniz savaşlarda kaynak ya da asker kaybetmeden savaşabiliyorsunuz. Tabii önemli olan kazanmak! Bunun için dikkat etmeniz gereken unsurlar da var. Savaşa girmeden önce ihtiyacınız olan birlikleri oluşturmalı ve eğitmelisiniz. Savaşa girerken bu birlikleri konumlandırmanız da çok önemli. Bu noktada stratejinize güvenmeniz ve buna göre bir diziş yapmanız gerekiyor.

Açık Dünya’da Diğer Kalelere Saldır!

Iron Throne’da Kale’den dışarı çıktığınız anda büyük ve açık bir dünya ile karşılaşacaksınız. Burası toplayabileceğiniz kaynaklar, saldırabileceğiniz canavarlar ve kalelerle dolu olacak. Burada unutmamanız gereken önemli bir nokta var, askerleriniz yaralanabilir ve kayıplar verebilirsiniz. Bu nedenle saldırdığınız diğer oyuncuların kalelerini, canavarları ve şatolarını iyi seçmelisiniz.

İnşa Süresini Beklemeden Oyunun Tadını Çıkar!

Kalenizi geliştirmeye başladıysanız şimdi söyleyeceklerimizi sakın göz ardı etmeyin. İç kaleye ne kadar çiftlik, kereste deposu, maden ve taş ocağı kurarsanız o kadar kaynak toplama şansınız fazla olur. Strateji oyunlarının en can alıcı noktası inşa sürelerini beklemek. Iron Throne’da da inşa seviyeleriniz arttıkça ve geliştikçe biraz beklemeniz gerekse de diğer savaş unsurları ve modlarda zaman geçirebiliyorsunuz.

Kendi Ekipmanını Üret!

Iron Throne’da kahramanlarınızın kullandığı ekipmanlar size sadece savaşlarda avantaj sağlamıyor, kaynak üretimi ve bina inşa hızını arttırmak için kullanacağınız setleri de sizin üretmeniz için imkan sunuyor. Bu nedenle hangi kahramana hangi eşyayı verdiğinize dikkat etmeniz çok önemli. Kahramanlarınızı kullanarak ve onları doğru eşyalarla donatarak üretim ve inşa hızınızı artırabilirsiniz.

İttifak Kur ve Diğer İttifaklarla Savaş!

Iron Throne’da kesinlikle yapmanız gereken bir şey varsa o da mutlaka bir ittifaka katılmak. PvP modlarda diğer oyunculara karşı 20’ye 20 ittifak savaşına girebilir ve ittifaktan hediyeler alabilirsiniz.

20 oyuncunun aynı anda girebildiği Büyük Savaş, Altın Tapınağı kontrol ederek ödüller kazanılan Altın Ay, iki ya da daha fazla krallığın Kanlı Ay Vadisinde karşılaştığı Kanlı Ay, en çok fetih yapan imparatorluğun kazanabildiği Kıta Hakimiyeti gibi farklı modlar da oyunun ekstraları arasında yer alıyor.


Iron Throne hakkında diğer haberlere göz atmak için tıklayın.

Oyun Bilgileri
Oyun  Poster
 Poster
 Diller
Sen Ne Düşünüyorsun?

 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...