About BTS World
Bunu paylaş:

Kore’nin en büyük oyun şirketlerinden biri olan Netmarble, 2019 Haziran ayında özellikle Army (BTS Fan Topluluğu) tarafından merakla beklenen mobil oyunu BTS World ’u tüm dünya ile aynı anda Türkiye’deki oyun severlere sundu.
BTS World, oyuncuların zaman yolculuğu ile BTS’in çıkışından önceki tarihe gitmesini sağlayarak BTS’in menajeri olma imkanı veren hikaye bazlı bir mobil simülasyon oyunu. BTS üye kartlarını toplayıp geliştirerek geçilen görevler ile yeni ve daha fazla hikaye açılmaya devam ediyor. Ayrıca oyun BTS hikayeleri dışında üyelerin kondisyonuna yardımcı olacağın bir Ajans, fotoğraf çekebileceğin bir Fotoğraf Albümü, üyelerle sürekli iletişimde olacağın bir Cep Telefonu ve üyeleri istediğin gibi giydirebileceğin bir Dolap özelliği de sunuyor.

Gelecekteki SüperStar BTS’in Menajeri Ol!

Şimdi 2012 yılına geri dönsen BTS’in olmadığı bir dünyada ne yaparsın? BTS şarkıları, albümleri, dansları… Hiçbiri, hiçbir şey yok! Hiç BTS olmamış gibi yaşamaya devam mı edersin yoksa onları aramaya mı çıkarsın? Eğer cevabın ikincisi ise Menajer olmak için hazırlan! Çünkü BTS World oyunu seni üyelerin Menajeri yapmaya kararlı!

BTS World ile Üyelerin Hayatlarını ve Hikayelerini Keşfet!

Eğer BTS’e katılmasalardı üyelerin nasıl bir hayatı olacaktı? Sen üyelerle karşılaşsan onları birleştirmek için neler yapardın? Üyeler birbirini nasıl bulacak? Tüm bu soruların cevapları Another Story’de gizli. Üyelerle arkadaş olmaya ve onların hayalini gerçekleştirmeye hazırsanız BTS Üyeleri seni bekliyor.

BTS Üyeleri ile Sürekli İletişimde Kal!

BTS World üyeler ile iletişime geçmen için sana mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama yapma, SNS’de fotoğraf paylaşma ve yorum yapma imkanı sunuyor. Bu Cep Telefonu fonksiyonunu ne kadar aktif kullanırsanız üyeler ile yakınlığın o kadar artacak!

Güzel Anları Ölümsüzleştir!

Hiçbir zaman ve hiçbir yerde Menajer olmak kolay olmayacak aynı BTS Menajeri olmak gibi! Ne kadar zor olsa da üyeler pes etmeyeceğine ve birlikte güzel mücadeleler vermeye devam edeceğinize emin. Fotoğraf Albümü bu zorlu ve güzel anlarla doldurman için oyunda olacak ve her fotoğraf setini tamamladığında sana özel hediyeler verecek.

Menajerlerin Arkadaşlık Gücü!

Güçlüklerle baş ederken aslında kimse yalnız değil! Bir menajer olarak sende yalnız olmayacaksın ve diğer menajerlerle arkadaş olmaya devam edeceksin. Her gün diğer menajerler ile birbirinize kanat gönderip alırken görevlerde daha çok ilerleyeceksiniz.

Genelde oyun oynanış tarzı basit gibi görünse de görevlerde ilerledikçe geçme imkanı zorlaşıyor. Oyunda en önem verilmesi gereken yer üye kartlarının yönetimi. Görevlerde topladığın Goncalar ile kartlarını maksimum seviyeye yükseltmeniz gerekecek. Tamamladığın görevleri tekrar tekrar yapabileceğini de unutma çünkü seviyeni arttırmak için sana TP verecek.
Netmarble’ın çıkardığı birçok RPG ve strateji türünden farklı olan BTS WORLD belki şu an MMORPG severlere hitap etmeyecek olabilir ancak oyun kültürüne kazandırdığı yeni elementler sayesinde ileride bu türün ilki olarak adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

 

Oyun Bilgileri
Oyun  Poster
 Poster
Sen Ne Düşünüyorsun?

 Giriş
 Yükleniyor...
 Kaydol

 Yeni üyelik şu anda kapalı.

 Yükleniyor...